خانه / رویدادها / نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو – ISR

نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو – ISR

نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو (Integrated Systems Russia – ISR) نمایشگاهی حرفه‌ای در زمینه لوازم صوتی و تصویری است که در کشور روسیه برگزار می‌شود. در ادامه با «زرین‌نما بلاگ» همراه باشید تا با این رویداد آشنا شوید.

نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو رویدادی بزرگ در زمینه سیستم‌های صوتی و تصویری است که در کشور روسیه است که در آن آخرین فناوری‌های مرتبط با زمینه صوتی، تصویری و سیستم‌های الکترونیکی به نمایش گذاشته می‌شوند.

از شرکت کنندگان و غرفه داران در این نمایشگاه می‌توان به تولیدکنندگان، توزیع کنندگان، شرکت‌های یکپارچه کننده سیستم و نصب و انجمن‌های حرفه‌ای در زمینه سیستم‌های صوتی و تصویری و الکترونیکی اشاره کرد. در این نمایشگاه شرکت کنندگان آخرین دستاوردهای خود را در زمینه صوتی و تصویری ارائه خواهند کرد.

 

نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو
نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو ؛ نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو (Integrated Systems Russia – ISR) نمایشگاهی حرفه‌ای در زمینه لوازم صوتی و تصویری است که در کشور روسیه برگزار می‌شود

 

نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو
نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو ؛ در این نمایشگاه آخرین فناوری‌های مرتبط با زمینه صوتی، تصویری و سیستم‌های الکترونیکی به نمایش گذاشته می‌شوند.

 

نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو
نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو ؛ از شرکت کنندگان و غرفه داران در این نمایشگاه می‌توان به تولیدکنندگان، توزیع کنندگان، شرکت‌های یکپارچه کننده سیستم و نصب و انجمن‌های حرفه‌ای در زمینه سیستم‌های صوتی و تصویری و الکترونیکی اشاره کرد

 

نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو
نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو ؛ شرکت کنندگان در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای خود را در زمینه صوتی و تصویری ارائه خواهند کرد.

 

نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو
نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو ؛ شرکت کنندگان در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای خود را در زمینه صوتی و تصویری ارائه خواهند کرد.

 

از جمله موضوعاتی که در این نمایشگاه وجود خواهند داشت، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

نمایشگرهای LED
نمایشگرهای پلاسما و LCD
انواع تلویزیون

زیرساخت کابل، کانکتور و بیسیم
فناوری اطلاعات
دوربین های مدار بسته و سیستم‌های امنیتی

بلندگوها، میکروفون و هدست

حذف کننده اکو صدا

تابلوهای دیجیتال

فناوری‌های سه بعدی

نورپردازی و صحنه

و انواع تجهیزات، محصولات و خدمات مرتبط با خانه‌های هوشمند از قبیل :

سیستم‌های یکپارچه چندرسانه‌ای

واسطه‌های کنترل
سینما خانگی
کنترل روشنایی
سیم کشی
سیستم‌های مخفی و امنیتی

 

لازم به ذکر است که نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو در مرکز نمایشگاهی مسکو (ZAO) و از تاریخ ۳۱ اکتبر تا ۲ نوامبر سال ۲۰۱۷ (نهم تا یازدهم آبان ماه سال ۱۳۹۶) و به مدت سه روز برگزار خواهد شد. محل دقیق برگزاری این نمایشگاه را می‌توانید در تصویر زیر مشاهده کنید.

نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو
نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو ؛ نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو در مرکز نمایشگاهی مسکو (ZAO) و از تاریخ ۳۱ اکتبر تا ۲ نوامبر سال ۲۰۱۷ (نهم تا یازدهم آبان ماه سال ۱۳۹۶) و به مدت سه روز برگزار خواهد شد.

 

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این نمایشگاه، می‌توانید با متخصصین ما در « زرین‌نما » تماس گرفته و یا به وبسایت اصلی این نمایشگاه مراجعه کنید.

همچنین ببینید

غذاهای معروف روسیه

غذاهای معروف روسیه را بشناسید تا در رستوران دچار سردرگمی نشوید

تنوع غذایی در کشور روسیه شما را شگفت‌زده خواهد کرد. ممکن است در سفر به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *